Atribuită
Cumpărare directă
0 4019711 PARCHET EXPERT 12MM C33 5552 WHITE OAK V PAC 114,00 81,25 7.783,61 1.478,89 20 4017279 PLINTA ESQUERO 603 PLATAN CALIFORN 2.5 M BUC 42,00 17,40 614,12 116,68 30 4017398 COLT INT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 15,00 6,79 85,59 16,26 40 4017392 COLT EXT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 3,00 6,79 17,12 3,25 50 4017395 IMBINARE PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 33,00 5,75 159,45 30,30 60 4019525 CAPETE S/D PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/S SET 4,00 4,86 16,34 3,10
- Număr anunț
- DA26972643
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZILA NR. 2 (CUI 29134787)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.676,23 RON
- Valoare atribuită
- 8.676,23 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.