Atribuită Cumpărare directă

sigurare obligatorie rca pentru 8 luni, auto VOLKSWAGEN JETTA, prima 755.63RON; cap cil: 1968; putere: 81; masa maxima:1910; nr. locuri: 5 valabilitate 22.12.2020-21.12.2021

Număr anunț
DA26981446
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,63 RON
Valoare atribuită
755,63 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,63 RON

din 755,63 RON estimat