Atribuită Cumpărare directă

Reparatii auto conf ADV 1185605

Număr anunț
DA27012692
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.285,67 RON
Valoare atribuită
2.285,67 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.285,67 RON

din 2.285,67 RON estimat