Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm, 500 coli/top 88032080 200 12.98 Biblioraft ESSELTE Economy, A4, plastifiat PP, margine metalica, 50 mm - turcoaz ES-81175 20 11 Caiet A4 100 file cu spirala dictando perforat - X.Book Repertoar 296483 5 9.27 Dosar plastic cu sina si perforatii mov NOKI 4823-170 50 0.49 Dosar plastic cu sina si perforatii albastru cobalt NOKI 4823-135 50 0.49 Pix cu gel ARTLINE Softline 1700, rubber grip, varf 0.7mm - negru EGB-1700-BK 24 4.2 Pix cu gel ARTLINE Softline 1700, rubber grip, varf 0.7mm - rosu EGB-1700-RE 12 4.2 Pix Pensan Triball albastru 1003A 100 0.71 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - negru S-113001 12 2.94 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - albastru S-113003 12 2.94 Textmarker SCHNEIDER Job, varf lat, 6 culori/set - (G, O, V, R, A, R) S-115096 2 16.18 Agrafe metalice 28 mm color mm 100 buc/cut, CENTRUM 80133 20 1.21 Capse 24/6 zincate Centrum 80069 24 0.78 Capse nr. 10, 1000/cut, Office Products OF-18071019-19 10 0.68 Capsator metalic LEITZ 5502 NeXXt Series, 30 coli, 200 capse P3 incluse, verde-deschis L-55020050 1 75 Capsator 30 coli 24/6 model 5502 rosu LEITZ LZ55020025 2 75 Capsator 10 Coli Nr 10 Model 5517 negru Leitz L-55170095 2 15.92 Decapsator L-6 NOKI L-6 10 3.3 Buretiera cu gel 30g Daco BG030 10 3.57 Perforator STD H-30 (capacitate de perforare: 33 coli) H-30 3 28.5 Perforator plastic LEITZ 5005 NeXXt Series, 25 coli - albastru L-50050035 3
- Număr anunț
- DA26972348
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.823,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.823,60 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.