Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL NEW HP CF230A, 1600 PAG, HP LASERJET PRO M203DN Consumabil de printing de calitate superioara, 100% nou, beneficiind de certificari multiple: ISO 9001, ISO 14001, ISO 19752, ISO 19758, SMTC. ECHIPAMENTE PE CARE FUNCTIONEAZA: HP LaserJet Pro M203DN, LaserJet Pro M203DW, LaserJet Pro M227FDN, LaserJet Pro M227FDW, LaserJet Pro M227SDN Canon LBP162DW, MF264DW, MF267DW, MF269DW; CARTUS TONER COMPATIBIL HP NR. 26A, COD OEM CF226A, HP LASERJET PRO M402D Cod reper OEM: CF226A Consumabil de printing de calitate superioara, 100% nou, beneficiind de certificari multiple: ISO 9001, ISO 14001, ISO 19752, ISO 19758, SMTC. Capacitate: 3.100 pagini cu 5% acoperire Echipament: HP LASERJET PRO M402D

Număr anunț
DA27030839
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244,80 RON
Valoare atribuită
1.244,80 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244,80 RON

din 1.244,80 RON estimat