Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta Sistem Informatic Financiar - Contabil Integrat "eXpert bugetar" pentru perioada 01.01.2021-31.12.2021: – “Buget, rectificari bugetare, proiecte buget, buget multianual, centralizare si raportare Forexebug” – Contabilizarea Salariilor, ordinele de plată pentru efectuarea tuturor viramentelor aferente – “Evidentierea obiectivelor de investiţii atât pentru proiectele anuale cât şi pentru cele multianuale” – “Evidentierea Mijloacelor Fixe si a Obiectelor de Inventar, Amortizari si Reevaluari” – “Situatii financiare trimestriale si anuale”, Raportari in noul Sistem National, Forexebug”. – Generarea și verificarea automată a Formularelor inteligente PDF lunare, trimestriale și anuale. – Acordarea de asistență achizitorului, pentru generarea, verificarea și depunerea Formularelor inteligente PDF în Sistemul National de Raportare FOREXEBUG. – Acordarea de asistență achizitorului pentru înregistrarea creditelor de angajamente bugetare și a creditelor de angajamente legale în Aplicația CAB (Control Angajamente Bugetare) a Ministerului Finanțelor Publice.
- Număr anunț
- DA27014957
- Autoritate contractantă
- Directia publica comunitara de evidenta a persoanelor Alba (CUI 17325449)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.