Atribuită Cumpărare directă

ABONAMENTE PRESA - BIBLIOTECA JUDETEANA „Panait Cerna” TULCEA ADEVĂRUL + Weekend (luni – joi şi supliment vineri) 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Gazeta Sporturilor ( luni-sambata) 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Jurnalul (Luni - Vineri) 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Libertatea (Luni-Sămbătă) 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Monitorul Oficial Partea a I- a 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Asul verde 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Capital 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Dilema Veche 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Evenimentul istoric 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Formula As 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Historia 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Magazin cultural stiintific 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Magazin Istoric 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) National Geographic 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Unica 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Viata medicala 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) Sănătatea de azi 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ (nu apare în luna ian. şi aug.) 1 10 nr. Tribuna Invatamantului 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) DELTA (apariţie luni - sâmbătă) 1 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021)

Număr anunț
DA27027176
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.414,40 RON
Valoare atribuită
5.414,40 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.414,40 RON

din 5.414,40 RON estimat