Atribuită Cumpărare directă

confectionat din poliuretan sau material similar ca si biocompatibilitate; - culoare conform cod; - proprietati bune de alunecare; - cateter mulat pe mandren pentru traumatism minim al tesuturilor; - marker radioopac; - permite fluxul mare de lichid; - conexiune Luer-Lock female; - mandren metalic; - dop cu filtru care nu permite trecerea sangelui; - aripioare laterale pentru fixare; - sterile - cu filtru hidrofob

Număr anunț
DA27012883
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
33141322-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.355 RON
Valoare atribuită
19.355 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.355 RON

din 19.355 RON estimat