Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita achizitionarea unor accesori pentru calculatoare necesare in cadrul Liceului Teoretic david Voniga Giroc

Număr anunț
DA26976592
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,20 RON
Valoare atribuită
760,20 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,20 RON

din 760,20 RON estimat