Atribuită Cumpărare directă

BEC LED 50W T140 6500K 4380LM E27

Număr anunț
DA27020397
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat