Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Prelungitor 4 prize - 3 bucati; prelungitor cu tambur - 3 bucati; dulap biblioraft - 5 bucati; dulap biblioraft cu usi - 2 bucati; dulap metalic - 2 bucati.

Număr anunț
DA27028918
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.836,73 RON
Valoare atribuită
3.836,73 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.836,73 RON

din 3.836,73 RON estimat