Atribuită Cumpărare directă

Centrala murala 23 kW KPLUS C22-ERP TF MOTAN fara kit

Număr anunț
DA26997151
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VITOS MOZES (CUI 4246289)
Furnizor / câștigător
MELINDA-IMPEX INSTAL S.A. (CUI 15936519)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042,02 RON
Valoare atribuită
2.042,02 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042,02 RON

din 2.042,02 RON estimat