Atribuită Cumpărare directă

Pachet pubele 0412 NUMAR DE REFERINTA: San_pac_0412 PRET DE CATALOG: 3.435,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39224340-3 Pubele (Rev.2) DESCRIERE: Pachetul contine: 5 buc. Pubela 240L – pret : 207 lei fara TVA / buc. Negru 20 buc. Pubela 120L – pret : 120 lei fara TVA / buc. Negru

Număr anunț
DA26978720
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.435 RON
Valoare atribuită
3.435 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.435 RON

din 3.435 RON estimat