Atribuită Cumpărare directă

CONFECTIONAT CUTII CARTON FOLIE LAMINAT A4=300*0.45 CAIET A4 80FILE =20*3.53 CREION HB PELIKAN =20*0.84 PIX PRIMA 20*0.84 RADIERA 5*0.70

Număr anunț
DA26973524
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,70 RON
Valoare atribuită
242,70 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,70 RON

din 242,70 RON estimat