Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE ASSYST ,FILTRU ULEI, FILTRU COMBUSTIBIL, BUSON BAIE, CARTUS FILTRU AER, TS FILTRU PRAF, ULEI MOTOR 5W30 la auto marca Mercedes Vito in garantie WDF44770313672733

Număr anunț
DA26991313
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.847,64 RON
Valoare atribuită
1.847,64 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.847,64 RON

din 1.847,64 RON estimat