Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE CURATENIE: DEZINFECTANT BACTISEPT TROPI.9L EFEKT 2 BUC GEL ANTIB&DEZINF. HYGIENIUM 5L 1 BUC ALBIO DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L 4 BUC DET.GRESIE PARFUMAT 5L LAVANDA 4 BUC SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L 4 BUC MISAVAN DEZINF.DET.MULTIFUNCTINAL 750ML 5 BUC NUFAR DETARTRANT 1000ML (56050) 8 BUC PULVERIZATOR MOBILA EFEKT 1L SUPER PARF. 5 BUC HARTIE DISP.V VERZI 250BUC 1STRAT 40 BUC SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI ALBASTRI 10 SET LAVETA BEWIFOOD 45X50CM ROSU 25BUC/SET 1 SET MOP BUMBAC 300 GR. 4 BUC SAPUN LICHID LAVANDA&VERBENA AMIANO 5L 1 BUC SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI MARO 10 SET
- Număr anunț
- DA27032497
- Autoritate contractantă
- SCOALA GURA FOII (CUI 29144004)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.261,51 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.