Atribuită Cumpărare directă

PROIECTOR LED cu senzor de miscare 50W 4000lm 6400K

Număr anunț
DA27020482
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat