Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. Autoturism DACIA LODGY, 1598 cmc/75 kW, 7 loc/1849 kg Asigurator: EUROINS, PA: 651.72 lei Valabilitate: 12 luni 2. Autoturism DACIA LOGAN, 1598 cmc/77 kW, 7 loc/1840 kg Asigurator: EUROINS, PA: 407.33 lei Valabilitate: 12 luni 3. Autoturism FORD TRANSIT, 2198 cmc/74 kW, 9 loc/3100 kg Asigurator: EUROINS, PA: 789.32 lei Valabilitate: 12 luni 4. Microbuz/AutobuzVOLKSWAGEN LT46, 2799 cmc/116 kW, 20 loc/4600 kg Asigurator: EUROINS, PA: 822 lei Valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA26992431
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670,37 RON
Valoare atribuită
2.670,37 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670,37 RON

din 2.670,37 RON estimat