Atribuită Cumpărare directă

Standul mobil MT-201 este compatibil cu urmatoarele modele de electrocardiografe EDAN: ECG EDAN SE-12 ECG EDAN SE-1200 ECG EDAN SE-1200 Express ECG EDAN SE–1201 ECG EDAN SE-601 (toata seria) ECG EDAN SE-1 (toata seria) ECG EDAN SE-3 (toata seria) ECG EDAN SE-301 Atentie! Nu este compatibil cu ECG EDAN SE-12 Express Descriere generala: Realizat din metal inoxidabil rezistent Sistem central de reglare pe plan vertical (pe inaltime) de la aproximativ 59 cm la 109 cm Sistemul de suport a ECG-ului este cu reglaj in plan orizontal cu inclinatie de aproximativ 15° Baza cu 5 brate dotate cu rotile cauciucate si sistem de blocare individual al acestora Cos metalic pentru accesorii vopsit in camp electrostatic mai putin

Număr anunț
DA27005959
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat