Atribuită Cumpărare directă

Servicii pentru asistență lunara pentru aplicații salarii și contracte facturi DAP pentru o perioadă de 12 luni incepand cu luna ianuarie 2021-decembrie 2021.

Număr anunț
DA27024736
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE PIETE (CUI 2614066)
Furnizor / câștigător
BIADOR SRL (CUI 15169548)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat