Atribuită Cumpărare directă

Parazapezi TSL culoare negru cu cablu de otel pe sub talpa din materiale sintetice impermeabile si rezistente la abraziune. 9 perechi marimea M 2 perechi marimea L

Număr anunț
DA27011571
Autoritate contractantă
RNP-Romsilva Administratia Parcului national Cheile Nerei-Beusnita R.A. (CUI 25655855)
Furnizor / câștigător
TOP 68 SRL (CUI 16827420)
Cod CPV
18000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284,80 RON
Valoare atribuită
1.284,80 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284,80 RON

din 1.284,80 RON estimat