Atribuită Cumpărare directă

1. Casti audio over-ear JBL Tune 700BT, Bluetooth, 24H, Conexiune multi-point, Albastru 2.Kit tastatura + mouse wireless HP 300, Negru 3. Adaptor 2.5 inch SATA la M.2 SATA SSD Axagon RSS-M2SD, Aluminiu, Compatibil SSD M.2 NGFF 2230/2242

Număr anunț
DA27013228
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.804,84 RON
Valoare atribuită
3.804,84 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.804,84 RON

din 3.804,84 RON estimat