Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Prelungitor 5 metri 6 prize, INLET, cablu 3x1.5mmp-10 buc; Prelungitor Ceramic 10M 6 Prize cu CP-3 buc si Prelungitor 3M 6P Protectie 2xUSB 3x1.5-5 buc.

Număr anunț
DA27004343
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,80 RON
Valoare atribuită
812,80 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,80 RON

din 812,80 RON estimat