Atribuită Cumpărare directă

SAVEX PARF LO 2IN1 COLOR BU 1 1 44,33 SAVEX PARF POWER ZYME WHI BU 1 1 30,00 AXION PASTA ULTRA-DEGR.40 BU 6 1 29,52 FAIRY CITRICE 900ML BU 5 1 33,40 FAIRY FRUCTE DE PADURE 90 BU 6 1 40,08 ECONOMIC DET.EC.VASE 5L RE 3 1 45,33 CIF CREAM AR.EUC HERB 500 BU 8 1 66,40 ECONOMIC DETERGENT GEAM 5 RE 3 1 32,49 NUFAR GEAMURI FLORAL 500M BU 10 1 50,50 JASOL PASTILE PISOAR 1KG BU 5 1 206,60 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 4 1 26,16 DETERGENT CONCENTRAT SUP. BU 3 1 47,88 OTI PASTILE REZERV.WC 50G BU 20 1 49,80 MADERO LAVETE UZ UNIV.10B BU 6 1 48,66 NOVAX LAVETA UNIV.5BUC BU 18 1 75,78 MULTI MAN CAUCIUC MIJL BU 25 1 90,50 NEVE ECONOMIC SERV.600 BU BU 5 1 33,85 JASOL PAST.DEZINF.145BUC CU 6 1 185,28 PERIE WC BAZA BU 10 1 62,90 SET TOALETA COLT BU 7 1 52,85 PERIND SET MATURA+FARAS E BU 3 1 88,20 AGORA FARAS LAMA CAUCIUC BU 10 1 41,90 PERIND FARAS ERGO. CU COA BU 6 1 45,30 PERIND MATURA EXT+COADA L BU 8 1 134,40 PERIND MATURA INTERIOR CD BU 10 1 134,40 WEBER MATURA SORG GIANNIN BU 8 1 248,64 COADA METALICA TELESCOPIC BU 8 1 80,56 LFH COADA TELESCOPICA 65- BU

Număr anunț
DA27032828
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.055,55 RON
Valoare atribuită
3.055,55 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.055,55 RON

din 3.055,55 RON estimat