Atribuită Cumpărare directă

Reincarcat stingatoare aferente cladirilor administrate de autoritatea locala si achizitionat stingatoare noi in vederea inlocuirii celor ce nu mai pot fi reincarcate.

Număr anunț
DA27002693
Autoritate contractantă
COMUNA COVASANT (CUI 3520253)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI 7043904)
Cod CPV
44482000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat