Atribuită Cumpărare directă

Inel cuplaj compresor AC, cod A0005436185...3 BUC 2. Presetupă climă cod A0001300832.......5 buc

Număr anunț
DA27030311
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
42123400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.354,16 RON
Valoare atribuită
5.354,16 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.354,16 RON

din 5.354,16 RON estimat