Atribuită Cumpărare directă

PLR2-1 SCRIITORI ROMANI CLASICI SI MODERNI (36 PORTRETE) FARA SIPCI GG-INT-32RU GLOB GEOGRAFIC IN RELIEF (DUO) CU INTERACTIVITATE VR (32 CM) 3 buc

Număr anunț
DA26884290
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC OLTEA DOAMNA DOLHASCA (CUI 14152491)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,41 RON
Valoare atribuită
729,41 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,41 RON

din 729,41 RON estimat