Atribuită Cumpărare directă

setul include 2 buc consola baschet mobila cu contragreutate, 2 panouri baschet 900x1200mm fibra de ... mai departe

Număr anunț
DA26894539
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV SCOLAR LUGOJ (CUI 4269240)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.561,34 RON
Valoare atribuită
4.561,34 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.561,34 RON

din 4.561,34 RON estimat