Atribuită Cumpărare directă

BOROMIR CZ CREMA CACAO,PORTOCALE PALSA 1KG,MILKA CIO ALUNE INTREGI,JOE NAP MOMENT VANILIE,OREO BISCUITI,MAGIC CROISANT CACAO,LAURA BP VIS CARAMEL,SUGUS EXOTIC,GIUSTO NATURA PORTOCALE,SACOSA Z MAX CU MANER,ECOTAXA

Număr anunț
DA26908659
Autoritate contractantă
Comuna Silistea Crucii (CUI 5001937)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.879,55 RON
Valoare atribuită
3.879,55 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.879,55 RON

din 3.879,55 RON estimat