Atribuită Cumpărare directă

TONER HP 35/36 1X141.17 CARTELA ORANGE 21X26.89 MEMORY STICK 128 GB 1X86.55 TONER TN 1030 2X100.84 TELEFON MOTOROLA 5X402.52 DOSAR PVC 100X0.50 TONER HP 83A 1X50.42

Număr anunț
DA26899262
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.107,11 RON
Valoare atribuită
3.107,11 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.107,11 RON

din 3.107,11 RON estimat