Atribuită Cumpărare directă

Scut karate/box, material-piele artificială laminată, dimensiune produs-40 cm x 70 cm x 12 cm (1.8 kg), umplutura cu spumă poliuretanică, culoare-negru

Număr anunț
DA26979070
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37430000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,20 RON
Valoare atribuită
962,20 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

962,20 RON

din 962,20 RON estimat