Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat vase independenta BEKO DFS05013W, 10 seturi, 5 programe, 45 cm, clasa A+, alb Espressor automat Philips Seria 4300 EP4327/90, 1.8l, 1500W, 15 bar, negru-argintiu inchis

Număr anunț
DA26906071
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865,40 RON
Valoare atribuită
2.865,40 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.865,40 RON

din 2.865,40 RON estimat