Atribuită
Cumpărare directă
Valoare Contract EUR 1120.96 + TVA (adica, eur 1107.4 +tva pt 113 licente, & EUR 13.56 +TVA pt 113 SIM-uri ) - 113 licente cont de elev - 54 conturi profesori - 113 conturi parinte - 1 conturi director - 1 cont secretar - 113 Licente-Cont de elev EUR 0.98 / licenta cont de elev / luna - perioada de 10 luni; - 113 (113 elevi) Sim-uri de date si trafic Internet de 4GB lunar (elevi) (EUR 0.01 / sim/luna) & ; - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi Secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 12 luni de la 25.11.2020 pana in 30.11.2021. "plata se face in facturi emise lunar factura in lei, conform contract, echivalentul in lei al sumei de EUR 110.74 +tva, la cursul EUR/RON din ziua de facturare - ING Bank; "Serviciile de acces la Internet (elevi / profesori) se vor factura lunar, Abonamentele internet se tarifeaza 12 luni/an - echivalentul in lei al sumei de EUR 1.13 +tva, la cursul EUR/RON din ziua de facturare - ING Bank" 1 EURO = 4.8730 Lei
- Număr anunț
- DA26909844
- Autoritate contractantă
- Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.462,44 RON
- Valoare atribuită
- 5.462,44 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.