Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE DE CURATENIE NOIEMBRIE CONTINE: spirt sanitar 500ml 6buc, sapun lichid 500ml 2buc, ace inalbitor 2buc, prosop neve 700foi 2buc, saci menaj 35L 12buc, prosop bucatarie 6buc, igienol rezerva750ml 1buc, sano odorizant 150g 2buc, teo sapun lichid 2buc, hartie perfex jumbo 2buc, igienol 1L 1buc, prosop alia 65metri 1buc, laveta universala 3buc, punga store 2buc, igienol antibacterian 1buc, ace pover gel 750ml 2buc, mr proper 750ml 1buc, rola bucatarie perfex 2buc, prosop buc 3str 3buc, h ig perfex 5buc, sapun lichid 1L 1buc, clor aro 2L 1buc, sano parchet 2L 1buc, igienol dezinfectant 1L 2buc, bref wc 700ml 2buc, ajax solutie 1buc, fairy 400ml 1buc, teo sapun 2buc, laveta paclan 2buc, saci fino 35L 2buc, neve monorola 80m 1buc, dispenser sapun 500ml 1buc, masca de protectie 150buc, rivex parchet 4L 1buc, laveta vileda 6 buc
- Număr anunț
- DA26897048
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- ROGESIL SRL (CUI 22004003)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,74 RON
- Valoare atribuită
- 658,74 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.