Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet echipamente de politie locala (echipament si accesorii), necesare pentru buna desfasurare a activitatii personalului din cadrul compartimentului Politia Locala din comuna Grumazesti, județul Neamț, conform aprobarii HCL nr. 243 din 19.11.2020. Caracteristici pachet conform comanda nr. 10069RE/24.11.2020
- Număr anunț
- DA26895455
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI 2062395)
- Cod CPV
- 35200000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.708 RON
- Valoare atribuită
- 6.708 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.