Atribuită
Cumpărare directă
Sistemul ECG Holter ECG recorder include si software-ul, se conecteaza la un computer. Monitorizare 24 ore Precizia este asigurata de date AHA si MIT. Software ptr. Windows -analiza rapida si precisa - sistem de editare special din punctul R - functie de analiza ST -functie de analiza si grafic a undei T - revizuire a ECG grafic trend -sistem de analiza de variabilitate HR, oferind SDNN regulat, SDANN,RMSSD, LF, HF, domeniul timp si domeniul de frecventa -analiza QT si QT grafic tendinta -stimulare ECG direct, fara canal separat, De asemenea, are functii de VCG, VLP, TVCG, HRT, TWA. Recorder: -12 canale sincronizate ECG -recorder ECG mic, cu ecran color OLED pentru a afisa în timp real de unda ECG si date de stocare de revizuire -capacitate stocare de pana la 2Gb -esantionare selectabila, 200, 500, 1000 de prelevare de probe/sec - esantionare precizie: 12 bit -interfata USB -sistem de operare: Windows 98, 2000, XP, 7 •Tensiunea Scara: 1mV ± 5% •sensibilitate standard: 10mm/mV ± 5% •Nivel de zgomot: =30µV •CMRR: = 60dB •Raspuns în frecventa: 10Hz ca punct de referin?a, 0.5Hz ~ 55Hz,-3dB •Constanta de timp:> 3.2s •Viteza de scanare: 25mm / s ± 5% •Enduring tensiune de polarizare: ± 300mV •Semnal minim: 50µV pp •Interferenta între canale: <0,5 mm •Siguranta produs: de tip B (alimentat intern) •Dimensiuni: 111 (L) x60 (W) x25 (H) mm •Greutate neta: 105g (fara baterie) Accesorii standard •1 Holter recorder •1 CD cu software •1 cabluri pacient cu 10 ramificatii •10 Senzori de ECG
- Număr anunț
- DA26909723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.549,93 RON
- Valoare atribuită
- 3.549,93 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.