Atribuită Cumpărare directă

Setul CONTINE 4 X ANVELOPA ALL SEASON 195/65R15 MINERVA=205.88 LEI X4=823.52 LEI 1 X ACUMULATOR 12V-12AH=155.46 LEI 1X ACUMULATOR 12V-14AH=159.66 LEI 1X ELECTRMOTOR SM14=546.21

Număr anunț
DA26909979
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145 (CUI 2710616)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684,85 RON
Valoare atribuită
1.684,85 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684,85 RON

din 1.684,85 RON estimat