Atribuită Cumpărare directă

Cerneala originala se utilizeaza pntru incarcarea cu cerneala a cartuselor de mare capacitate pentru imprimantele din seria L. Cantitate 70 ml. Cerneala este compatibila cu toate imprimantele din seria L: Epson L100, L110, L120, L200, L210, L300, L355, L120, L550. BLACK, CYAN, MAGENTA, YELLOW

Număr anunț
DA26914690
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR GURA HUMORULUI (CUI 14070359)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
22600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,75 RON
Valoare atribuită
90,75 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,75 RON

din 90,75 RON estimat