Atribuită
Cumpărare directă
60F2000 CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) ORIGINAL LEXMARK MX310dn MX410de MX510de MX511de MX611de (**) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Lexmark MX-Serie (310DN, 410, 410DE, 510, 510DE, 511, 511DE, 511DHE, 610, 610DE, 611, 611DE, 611DHE) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26896947
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762,44 RON
- Valoare atribuită
- 762,44 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.