Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare PLACUTE FRANA GDB1330 SET 1 61.34 61.34 DISC FRANA DF4052 BUC 2 70.17 140.34 FURTUN FRANA 58985 BUC 1 23.11 23.11 APARATOR DISC 9523873 BUC 1 42.02 42.02 APARATOR DISC 9533874 BUC 1 42.02 42.02 ULEI SERVO FEBI 1L BUC 1 29.41 29.41 ANTIGEL CONCENTRAT 1L BUC 1 10.0843 10.08 APA DISTILATA 2L BUC 2 2.522 5.04 BEC POZITIE BUC 1 0.84 0.84 FIR BUC 3 6.7233 20.17 COALA CLINGHERIT BUC 2 8.825 17.65 CONDUCTA BUC 1 51.26 51.26 LICHID FRANA DOT 4 1L BUC 2 20.17 40.34 CONDUCTA FRANA BUC 1 46.22 46.22 ANTIGEL CONCENTRAT BUC 1 10.08 10.08 ULEI 10W40 DIESEL 1L BUC 1 26.89 26.89 ULEI SERVODIRECTIE 1L BUC 1 29.41 29.41 SOLUTIE SPALARE PARBRIZ 5L BUC 1 17.23 17.23 FILTRU ULEI HU726/2X BUC 1 18.49 18.49 FILTRU COMBUSTIBIL WK853/3X BUC 1 54.62 54.62 FILTRU AER C37153 BUC 1 30.25 30.25 FILTRU POLEN CUK2862 BUC 1 42.02 42.02 ULEI 10W40 DIESEL 5L BUC 2 125.63 251.26 BEC H7 BUC 2 10.925 21.85 COMUTATOR HP109761 BUC 1 14.71 14.71 ANVELOPA 195/65/15 DEBICA BUC 2 183.195 366.39 CABLU FRANA LIN14.01.71 BUC 1 42.86 42.86 ANTIGEL CONCETRAT 3L BUC 2 29.41 58.82 APA DISTILATA 5L BUC 1 6.7225 6.72 APA DISTILATA 1L BUC 1 1.68 1.68 ANTIGEL CONCENTRAT 1L BUC 1 13.87 13.87 LICHID FRANA DOT 4 1L BUC 1 15.13 15.13
- Număr anunț
- DA26916031
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.552,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.552,12 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.