Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Inkjet Color HP OfficeJet Pro 9020 Retea Wireless Duplex ADF A4

Număr anunț
DA26911787
Autoritate contractantă
TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
Furnizor / câștigător
BRAND DESIGN TEAM SRL (CUI 38170983)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,55 RON
Valoare atribuită
965,55 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,55 RON

din 965,55 RON estimat