Atribuită Cumpărare directă

LAMAI TR KG CI VRAC KG 1,918 1 9,61 19907153 LAMAI TR KG CI VRAC KG 1,678 1 8,41 24463903 SENIC RAHAT ASORT.1,7KG CU 5 1 43,45 16969685 PAKMAYA DROJDIE 500G PC 1 1 5,10 42230367 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 5 30 69,00 42964486 COLONIAL ZAHAR PUDRA1KG PG

Număr anunț
DA26911292
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,34 RON
Valoare atribuită
131,34 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,34 RON

din 131,34 RON estimat