Atribuită
Cumpărare directă
ROT1 Pulverizator de mana cu substanta iritant lacrimogena Ortho-Chlorbenzylidenmalononitrile (CS1%)- 150 ml, eficacitate 5m, alcool izopropilic 30%, clorura metilen 69%, temperatura de folosire -30 grade C/+40 grade C. Fabricat in Romania. Termen de garantie- 24 luni. Termen de depozitare/utilizare- 36 luni.
- Număr anunț
- DA26923128
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35220000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.386 RON
- Valoare atribuită
- 15.386 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.