Atribuită
Cumpărare directă
IMPRIMANTA BROTHER HL-L5100DN A4, viteza 40 ppm, rezolutie 1200x1200 dpi, memorie 256MB, fpo 7.2 sec (ready)B, PCL6, BR Script 3, IBM Proprinter XL, Epson FX850, PDF v1.7, XPS v1.0, tavi 50 + 250 coli, duplex, USB, retea, LCD 1 linie 16 caractere, toner in-box 3k, ciclu lunar recomandat 3.500 pag, max 50.000 pag, Mobile/Web based printing; optional: TN3430 (3k), TN3480 (8k), drum DR3400 (30k), tavi 250 coli, 520 coli, port paralel
- Număr anunț
- DA26916981
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.