Atribuită
Cumpărare directă
4buc.,carnete bon valoric carburant 50file*50lei/fila.In cazul in care,carnetele cu bonuri valorice nu vor fi aduse la sediul autoritatii contractante,acestea vor fi trimise la statia Rompetrol din Ploiesti ,bulevardul Bucuresti,Prahova.Pentru a ne comuinica ridicarea acestora pers. de contact MINEA MARIUS/ADMINISTRATOR TEL. 0748333061
- Număr anunț
- DA26927460
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI (CUI 2844316)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,36 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,36 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.