Atribuită
Cumpărare directă
Descriere produs Mortar autonivelant pe baza de ciment cu fibre de armare si continut de rasini sintetice. Are aderenta marita si se raspandeste usor. Dupa intarire asigura o suprafata plana dura neteda. Aplicabil in strat de 2-10 mm. Se utilizeaza pentru nivelarea pardoselilor din beton si a sapelor pe baza de ciment. Recomandat pentru locuinte cu trafic mediu, la constructii noi si renovari, in spatii interioare. Se foloseste pentru obtinerea unor suprafete plane, netede, inaintea aplicarii stratului de finisaj (gresie, mocheta, parchet laminat, covor PVC, etc.). In cazul in care se folosesc placi ceramice pentru finisarea pardoselii, acestea se pot aplica dupa cca. 7 zile de la turnarea sapei. Acoperirea sapei cu diferite straturi de uzura, (parchet laminat, mocheta, linoleum etc.), se poate face atunci cand umiditatea reziduala a acesteia este < 0.5%. Se poate aplica atat manual cat si mecanizat. Este recomandata si pentru sistemele de incalzire prin pardoseala. UtilizarePardoseala Grupa produseMortare, sape, tencuieli Tip produsSape BrandWeber Functie aditiviNu se aplica Timp de lucru (min)20 Consum specific (kg/mp)1.65 Temperatura minima de lucru (˚C)5 Temperatura maxima de lucru (˚C)30 Rezistenta la compresiuneclasa C 20 Compozitie materialNisip, Lianti, Rasini sintetice
- Număr anunț
- DA26924170
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 24911200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,14 RON
- Valoare atribuită
- 294,14 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.