Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica si autorizatie ISCIR cazane.

Număr anunț
DA26921569
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
Furnizor / câștigător
TUMAG SERVICE SRL (CUI 15119426)
Cod CPV
71300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat