Atribuită
Cumpărare directă
SE800040 Set Senator Image Black Linestilou+pix corp negru in cutie buc 1.00 97.50 PE101102 Roller cu gel Pentel Energel fara mecanism 0.7mm albastru buc 10.00 6.20 PE101101 Roller cu gel Pentel Energel fara mecanism vf 0.7mm rosu buc 5.00 6.20 SW152013 Roller cu cerneala Stabilo Bionic vf.0.4mm albastru buc 10.00 19.50 SW201843 Roller cu cerneala Stabilo Bionic Worker Colorful 0.5 albast buc 20.00 8.70 SW201842 Roller cu cerneala Stabilo Bionic Worker Colorful 0.5mm rosu buc 5.00 8.70 SW201844 Roller cu cerneala Stabilo Bionic Worker Colorful 0.5 verde buc 5.00 8.70 ED1515 Corector Edding cu rescriere 1515 buc 10.00 2.00 BV012181 Set 3 tavite pentru documente mesh negru buc 2.00 33.00 SE000701 Pix cu gel Senator seria 1000 fara mecanism 0.7mm albastru buc 50.00 1.85 SE000703 Pix cu gel Senator seria 1000 fara mecanism 0.7mm rosu buc 10.00 1.85 SW385101 Pix Stabilo Gel Exxx turcoaz buc 5.00 9.50 SW385601 Pix Stabilo Gel Exxx roz buc 5.00 9.50 SW383601 Pix Stabilo Gel Exxx verde buc 5.00 9.50 PE103225 Pix fara mecanism Pentel Superb 0.7 mm albastru buc 60.00 3.30 PE103224 Pix fara mecanism Pentel Superb 0.7 mm rosu buc 13.00 3.30 3M7004 Suport pentru accesorii de birou 3M simplu argintiu C50 buc 1.00 125.00 CL309021 Color Copy A4 90g 500 coli/top buc 5.00 30.00
- Număr anunț
- DA26974599
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.501,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.501,90 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.