Atribuită Cumpărare directă

Cablu ECG 4 derivații pentru defibrilatorul ZOLL X Series Senzor pulsoximetrie adult, reutilizabil, pentru defibrilator ZOOL X Series Manșetă tensiune adult, dimensiune 32-43 cm compatibilă cu Defibrilatorul Zoll X Series

Număr anunț
DA26950428
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33195000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.636 RON
Valoare atribuită
6.636 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.636 RON

din 6.636 RON estimat