Atribuită
Cumpărare directă
1. CANAL PARDOSEALA 50X12MM 2M - 5 BUC X 9.2437 RON/BUC = 46.22 RON 2. MYYM 3X1.5 - 50 ML X 1.6807 RON/ML = 84.04 RON 3. ABB DSH201 B10 0.03 - 1 BUC X 94.1176 RON/BUC = 94.12 RON 4. FOTOCELULA 6A 230V IP44 - 1 BUC X 12.6050 RON/BUC = 12.61 RON 5. PAPUCI 50/10MM - 3 BUC X 2.5210 RON/BUC = 7.56 RON 6. PAPUCI 16/8MM - 1 BUC X 0.6723 RON/BUC = 0.67 RON 7. SURUB C.HEX M8X30-933/8.8Z - 2 BUC X 0.2941 RON/BUC = 0.59 RON 8. SAIBA GROVER M8 MK-PODS08 - 1 BUC X 0.0336 RON/BUC = 0.03 RON 9. PIULITA HEX.M8-934/8Z - 1 BUC X 0.0840 RON/BUC = 0.08 RON TOTAL PACHET: 245.92 RON
- Număr anunț
- DA27005237
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,92 RON
- Valoare atribuită
- 245,92 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.